Memur Alımı

Akbank Engelli Personel Alımı 2019

12.02.2019
218

Akbank Engelli Personel Alımı 2019

Akbank Engelli Personel Alımı 2019

Akbank bünyesinde yer almak isteyen adaylar için bir çok iş fırsatı sunmaktadır. Ülkemizde en popüler meslekler bakımından bankacılık sektörü özle bir yere sahiptir. Her yıl bankalar kendi bünyesinde binlerce banka personel alımı yapılmaktadır. Ülkemizde bulunan yerli ve yabancı sermayeli bankalar arasında önemli bir yere sahip olan akbank 2019 yılı ilk ayları itibariyle bir çok kadro için farklı pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır. Akbank engelli personel alımı 2019 ilanları kapsamında resmi sitesi üzerinden personel istihdamı süreci devam etmektedir. Akbank bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu engelli banka personel alımı ilanı yayınlamıştır. İşte tüm detaylar.

İşin Tanımı:

4.Levent ve Gebze’de bulunan Bankamız Genel Müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere en az %40 oranında engel raporu bulunan ve güncel raporunu birebir görüşmeler sırasında paylaşabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Şartlar:

  • En az lise mezunu olmak
  • Bankacılık temel yetkinliklerine sahip olmak
  • Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım mülakatlarında başarısız kabul edilmemiş olmak

Akbank engelli personel alımı başvuru sayfası için aşağıdaki linki arma çubuğuna yapıştırmanız yeterli olacaktır. https://kariyer.akbank.com/Position/Preview/259

Banka Sınavları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.