Memur Alımı

Destek Finansmanlarıyla Personel Alımı Mümkün Mü?

Destek Finansmanlarıyla Personel Alımı Mümkün Mü?

Türkiye’de iş yerlerine sunulan bir çok finansman ve kredi bulunuyor. Şirketlerin borç karşılığında aldığı bu destek finansmanlarından en çok bilinenleri, kosgeb kredileri, Kuveyt Türk finansmanları ve esnaf kefalet kredisi. Destek kredileri adı altında da bazı bankalarda geçecen bu kredi ürünlerini alabilmek için çeşitli şartlar arandığı gibi, bazı durumlarda bu şartlar aranmıyor. Sizlere bu yazımızda destek finansmanlarıyla personel alımı mümkün mü, onu anlatacağız. Eğer konu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.

Türkiye’de Bulunan Önemli Destek Finansmanları

Türkiye’de birçok banka ve kuruluş müşterilerine finansman sağlıyor. Biz de sizlere bu kuruluşlardan bahsedeceğiz. Sizlere saydıklarımız dışında bazı faktoring şirketleriyle de iletişime geçecebilirsiniz. Faktoring şirketleri de önemli bir finansman kapısı olabiliyor Türkiye’deki müşterileri için…

Kuveyt Türk Finansmanlarını Tercih Edebilirsiniz

Türkiye’nin önde gelen finans firmalarından biri olan Kuveyt Türk, şirketlere finansman oluşturabilme açısından oldukça sağlam bir kaynak konumunda… Kuveyt Türk’e finansman başvurusu yapabilmeniz için bizzat başvuru yapmanız gerekmekte. Sizlerden gerekli olan evraklar temin edildikten sonra başvurunuz değerlendirilir ve finansmanın size verilip verilmeyeceği konusunda sonuca kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk şubeleri hemen hemen Türkiye’nin her yerinde mevcut. Tek yapmanız gereken şirket evraklarıyla beraber bu bankayı ziyaret etmeniz olacaktır. Kuveyt Türk esnaf kefalet kredisi adlı ürünü müşterilerine sunmamaktadır.

Türkiye Finans Finansmanları ile Personel Alımı

Türkiye Finans finansmanlarıyla meşhur başka bir kurum ve bu kurumdan da masraflarınız için avans adı verilen Finansmanlar için başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda konu dışı olarak borç kapatmak için de bu finansmanlardan edinebilirsiniz. Kısa zamanda Türkiye’nin güvenilir kurumlarından biri olan banka, sizlere birçok kolaylık getirecek ve özel sektör için personel alımı sağlayacak finansmanları görüştüğünüz takdirde sizlere sağlayabilir. Türkiye Finans da bugün birçok şubeye sahip bankalardan biri. Online başvuru yaparak kendinize personel alımı için en doğru finansmanı seçebilirsiniz.

Vakıf Katılım Destek Finansmanları

Vakıf Katılım da diğer saydığımız bankalar gibi müşterilerine ticari finansmanları sağlayan bir firma. Bireysel teşebbüsler için de aynı seçenekleri sağlayan bankanın sunduğu olanaklarla da personel alımı yapabilmeniz mümkün.

Vakıf Katılımdan da bu destekleri edinebilmek için bizzat başvuru yapmalısınız. Başvurunun değerlendirilmesi biraz zaman alabilir ancak bankadan bir sonuç alabileceksiniz.

Esnaf Kredileri Veren Bankalar

Türkiye’de finansman sağlayan bankalar olduğu gibi, krediler veren bankalar da mevcuttur. Bu gruba esnaf kefalet kredisi veren bankalar da dahildir. Bu kredi veren bankaları aşağıda bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Destek Kredilerini Tercih Edebilirsiniz

Garanti Bankası destek kredisi almak istiyorsanız, firmanızın bilgileriyle internet üzerinden, mobil bankacılıktan, atmlerden, banka şubelerinden ve internet bankacılığından başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kredileri edinmek için firmanızın 1 seneyi doldurmuş olması veya faaliyet alanınızda 1 senedir aktif olarak çalışmanız gerekmektedir. Desteği edinebilmek için aynı zamanda firma sahibinin bağkur borcunun olmaması ve bunun yanı sıra ciddi bir kredi borcunun da olmaması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Destek Kredisi ile Personel Alımı

Bir devlet bankası olan ziraat bankası ile de destek kredisi alabilmeniz mümkün. Bankanın sizlere sunduğu bu destekleri edinebilmeniz için Ziraat bankasına bizzat başvurmanız gerekir. Gerekli şartlar sağlandıktan sonra başvurunuz değerlendirilir ve desteğin verilip verilmeyeceği konusunda banka size detaylı bilgi verir.

Personel Alımı İçin Diğer Destekler

Bankaların sunduğu krediler ve finansmanlardan başka personel alımı için kullanabileceğiniz diğer destek servisleri de bulunuyor. Halkbank’ın sunduğu esnaf kefalet kredisi, bu konuda en çok öne çıkanlardan. Özellikle hesaplama yaparak bu krediyi almanızı tavsiye ederiz. Diğer kredi seçenekleriyle bunu karşılaştırın. Kredi başvuru aşamaları diğer kredilerden daha zor olan esnaf kefalet kredisi, alt ve üst limitleri olan bir kredi türüdür. Esnaf odası ve adres bilgilerini edinerek bu odaları ziyaret edebilir ve bu krediyi edinmek için başvurunuzu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.