Memur Alımı

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Kamu Personel Alımı İlanları

05.02.2019
136

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Kamu Personel Alımı İlanları

2019 yılına girdiğimiz ilk günlerden itibaren yüzlerce kamu kurumu personel temini için kamu personel alımı ilanları yayımlamakta bu kurumlara ek olarak şubat ayı itibariyle Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesinde kamu personel alımı yapılacağını duyurdu. Personel alımı ilanı ise Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmıştır. Yayımlanan ilanda başvuru yapacak adaylardan aranan şartlar ve diğer tüm detaylar yer almaktadır. Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü bünyesinde kamu personel alımı ilanı için başvuru yapacak adaylar için başvuru şartları ve başvuru kılavuzu makalemizin devamında.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

  • Değerlendirmeye katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.
  • İlkokul veya ilköğretim mezunu olmak
  • İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır. Ancak orkestra düzenleyicisi, sahne makinisti gibi belge ibrazı mümkün olmayan alanlarda ise komisyonun belirleyeceği kriterlere göre değerlendirme de yapılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.