Memur Alımı

Devlet Su İşleri (DSİ) Memur ve Engelli Personel Alımı Yapılıyor

16.04.2019
148
Devlet Su İşleri (DSİ) Memur ve Engelli Personel Alımı Yapılıyor

Devler Su İşleri (DSİ) memur ve engelli personel alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayımladı. İŞKUR üzeriden yayımlanan memur ve engelli personel alımı için yayımlanan ilanda bir (1) memur ve iki (2) engelli büro memuru ve sıhhi tesisatçı personel alımı yapılacağı ilanda yer verilmiştir. Devlet Su İşleri memur ve engelli personel alımı başvuru sayfası ve şartları yazımız devamında yer almaktadır.

Devlet Su İşleri Doğu Karedeniz Kalkınma Ajansı Engelli ve Büro Memuru Alımı ve Başvuru Şartları

Devlet Su İşleri Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde istihdam etmek için bir (1) engelli büro memuru ve bir (1) düz büro memuru alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar ve tüm detaylar ilan sayfasında yer almaktadır.

Başvuru İlan Numarası: 00004934054 ve 00004934053

Devlet Su İşleri (DSİ) 9. Bölge Müdürlüğü Engelli Personel Alımı ve Başvuru Şartları

Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. DSİ engelli personel alımı kadrosunda istihdam edilecek personel iş sınıfı ise sıhhi tesisatçı olarak duyurulmuştur. Yayımlanan ilana başvuru yapmak için İŞKUR resmi sitesine giriş yaparak aşağıda vermiş olduğumuz ilan numarasını yazarak arama yapmanız gerekmektedir.

Başvuru İlan Numarası: 00004930843

Benzer İlanlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.