Memur Alımı

Emet Bor İşletme Müdürlüğü Engelli Personel Alımı 2019

22.03.2019
88

Engelli Personel Alımı 2019

Emet Bor İşletme Müdürlüğü Engelli Personel Alımı 2019

Bor İşletme Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere engelli personel (işçi) alımı yapmaktadır. Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Emet Bor İşletme Müdürlüğü engelli personel alımı 2019 ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmıştır. Engelli personel alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların en az lise ve dengi okul mezunu olma şartı aranmaktadır.

Başvuru Detayları

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) Lise ve Dengi Okul mezunu engelli 1 sürekli işçinin açıktan alınabilmesini teminen, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuş olup, söz konusu talebimizin 27.03.2019 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu işgücü ilanı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezi tarafından, 27.03.2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin bahse konu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Benzer İlanlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.