Memur Alımı

Et ve Süt Kurumu Lise Mezunu Memur Alımı 2019 – Güncel Memur Alımı İlanları

09.04.2019
94

Lise Mezunu Memur Alımı 2019

Et ve Süt Kurumu Lise Mezunu Memur Alımı 2019 – Güncel Memur Alımı İlanları

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sivas Et Kombinası bünyesinde istihdam edilmek üzere bir (1) şöför, iki (2) kasap kadrolarında lise mezunu memur alımı için ilan yayımlamıştır. Sivas Et Kombinası personel alımı 2019 ilanı için başvuru yapacak adaylarda bazı özel şartlar aranmaktadır. İşte tüm detaylar.

Sivas Et Kombinası İşçi alımı 2019 Başvuru Şartları

Şoför Alımı İçin Aranan Şartlar

Lise mezunu olmak,

C veya CE sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC 3 veya SRC4 belgesine sahip olmak, ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek şartları bulunmaktadır.

Kasap Alımı İçin Aranan Şartlar

Lise mezunu olmak

Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi bulaşıcı hastalığı bulunmaması, MEB, ABK ve İşkur tarafından düzenlenen Et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olması veya mesleki eğitim sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü en az lise mezunu memur alımı için yeni bir duyuru yayımlamıştır. Et ve Süt Kurumu en az lise mezunu memur alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanmıştır. Et ve Süt Kurumu Denizli’den sonra Erzincan’da bulunan tavuk kombinasında istihdam etmek için en az lise mezunu memur alımı yapmaktadır. Et ve Süt Kurumu memur alımı kura çekimi 19.04.2019 tarihinde saat 10:00 da Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü binasında yapılacaktır.

Kamu personel – Memur Alımı İlanları İçin Tıklayınız

Lise Mezunu Memur Alımı

Başvuru Şartları

  • Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, vardiyalı olarak çalışmak.
  •  Bulaşıcı Hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek.
  • Gıda sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde makine bakım ve onarım işlerinde en az 1 yıl çalıştığını gösteren Sigortalı Hizmet Dökümünü sunmak.
  • Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, vardiyalı olarak çalışmak. Bulaşıcı Hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek

Başvuru Detayları

  • 1) İstihdam adresi; Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü – ERZİNCAN
  • 2) 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak istihdam edilecektir.
  • 3) Sağlık Kurulu Raporu sınavı kazanarak işe alınacaklardan istenecektir.
  • 4) Deneme süresi sonunda belirsiz süreli iş akdi ile istihdam edilecektir.
  • 5) Kura çekimi 19.04.2019 tarihinde saat 10:00 da Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü binasında yapılacaktır. Kura çekim tarihinde bir değişiklik olduğu takdirde yeni kura çekim tarihi Et ve Süt Kurumuna ait www.esk.gov.tr internet adresinden duyurulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.