Memur Alımı

Garanti Bankası Personel Alımı 2019 – Banka Sınavları

22.02.2019
297

Garanti bankası personel alımı

Garanti Bankası Personel Alımı 2019 – Banka Sınavları

Garanti bankası personel alımı 2019 yılı ilk günler itibariyle yayımlanmaya başlamıştır. Garanti Bankası Türkiye genelinde bulunan şubelerinde görevlendirmek için farklı kadrolarda çok sayıda banka personel alımı yapmaktadır. Bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan Garanti Bankası bünyesinde yer almak isteyen adaylar için güncel banka personel alımı ilanlarını sizler için tüm detaylarıyla kaleme aldık. Garanti Bankası personel alımı 2019 ilanlarına başvuru yapacak adayların dikkatine; Garanti bankası üniversite öğrencisi, yeni mezun, ve deneyimli olmak zere üç (3) farklı şekilde banka personel alımı yapmaktadır.

Garanti Bankası Personel Alımı 2019 – Üniversite Öğrencisi Banka Personel Alımı

Garanti Bankası personel alımı 2019 ilanlarına başvuru yapmak için ilgili bölüm üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencisi olmanız yeterli olacaktır. Garanti Bankası telefon bankacılığı müşteri temsilcisi pozisyonu için üniversite öğrencisi personel alımı yapmaktadır.

Garanti Bankası Güncel Personel Alımı İlanları

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

  • – İyi derecede İngilizce biliyorsanız,
  • – Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,
  • – Sivas’ta ikamet edebilecekseniz,
  • – Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)
  • – Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecekseniz ,
  • – Etrafınızda iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak
  • Garanti´nin bir parçası olmak ister misiniz ?
  • Görev Tanımı: Telefon Bankacılığı aracılığıyla Bankacılık hizmeti almak için arayan yabancı müşterilerimizin taleplerinin alınması ve gerçekleştirilmesi, ayrıca bankamız ürünlerinin satışının yapılması.

Garanti Bankası Üniversite Mezunu Personel Alımı İlanları

Garanti Bankası üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun olan olan bankacı adayları içinde bir çok ilde farklı kadrolarda personel alımı içinde çok sayıda ilan yayımlamıştır. Garanti Bankası personel alımı için müşteri danışmanı ve telefon bankacılığı müşteri temsilcisi olarak iki farklı kadroda ilan yayımlamıştır. Başvuru şartları ve başvuru sayfası yazımız devamında yer almaktadır.

Garanti Bankası Deneyimli Personel Alımı İlanları

Garanti Bankası deneyimli personel alımı olarak sadece özel güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır. Garanti Bankası güvenlik alımı için resmi sitesi üzerinden iki farklı ilan yayımlamıştır. Garanti Bankası İstanbul ve Tekirdağ’da bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere özel güvenli görevlisi alımı yapmaktadır.

Garanti Bankası Personel Alımı Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.