Memur Alımı

ING Bank Personel Alımı 2019

02.03.2019
242

ING Bank Personel Alımı 2019

ING Bank Personel Alımı 2019


ING Bank 7 Temmuz 2008 itibariyle Türkiye’de bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya standardında finansal hizmetler sunmaya başlamıştır. Türkiye’nin 14. büyük bankası olan ING Bank, 64 ilde toplam 255 şube ile hizmet vermektedir. ING Bank 2019 yılı itibariyle Türkiye genelinde bir çok yeni şube açarak daha fazla kitleye hizmet vermeyi amaçlıyor.

ING Bank 2019 yılı itibariyle Türkiye genelinde mevcut olan ve yeni açılan şubeleri için bir çok farklı pozisyonlarda banka personel alımı ilanları yayınlamıştır. ING Bank personel alımı 2019 ilanlarına başvuru ve işe alım süreci hakkında bilmeniz gereken önemli konuları kaleme aldık.

ING Bank Personel Alımı Başvuru Formu

ING Bank personel alımı ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle ING Bank insan kaynakları sayfasına girerek öz geçmiş oluşturmanız. Özgeçmiş oluşturmak için TC Kimlik Numaranızı girerek bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. En az 4, en fazla 10 haneli şifre üretilerek “Başvuru Şifreniz” alanına yazılmalıdır. Sistemimize tekrar giriş yapmak istediğinizde belirlediğiniz şifreyi kullanmanız gerekmektedir. Başvuru formundaki ilk sayfada yer alan zorunlu alanlar doldurularak kayıt sakla butonuna basıldığında sistem otomatik olarak başvuru numarası üretecektir. Verilen başvuru numarası ile diğer alanlar doldurulmaya devam edilir. Numara ve şifrenin unutulmaması, başvuru durumunuzu sorgulayabilmeniz ve güncelleyebilmeniz açısından önemlidir. Başvuru formu adımlarını tamamladıktan sonra lütfen başvurduğunuz pozisyonun kodunu girmeyi unutmayın. Aday tarafından en az 4, en fazla 10 haneli şifre üretilerek “Başvuru Şifreniz” alanına yazılmalıdır. Başvuru formundaki ilk sayfada yer alan zorunlu alanlar doldurularak kayıt sakla butonuna basıldığında sistem otomatik olarak başvuru numarası üretecektir. Verilen başvuru numarası ile diğer alanlar doldurulmaya devam edilir. Numara ve şifrenin unutulmaması, başvuru durumunuzu sorgulayabilmeniz ve güncelleyebilmeniz açısından önemlidir.

ING Bank Personel Alımı İlanları İçin Tıklayınız

Vakıfbank Personel Alım Sınavı 2019 (GÜNCEL İLANLAR)

Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alımı 2019

Tüm Banka Personel Alımı İlanları 2019 İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.