Memur Alımı

İş Bankası Personel Alımı 2019 – Güncel Banka Sınavları

14.03.2019
166

İş Bankası Personel Alımı 2019

İş Bankası Personel Alımı 2019 – Güncel Banka Sınavları

İş Bankası personel alımı 2019 Mart ayı itibariyle resmi sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışındaki şubelerinde görevlendirmek üzere banka personel alımı sınavı yapılacağını duyurmuştur. İş Bankası bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirmek amacıyla Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecektir. İş Bankası personel alımı sıvalarına son başvuru tarihi 29 Nisan 2019 Pazartesi günüdür. İş Bankası personel alımı 2019 ilanları kendi resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. İş bankası personel alımı 2019 sınavları başvuru şartları ve başvuru sayfası yazımızda.

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak.(1)
  • İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve tabloda yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.(2)
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2019 yılı Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak.(3)
  • Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (4)
  • Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (11 Mayıs 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Başvuru Sayfası: cv.isbank.com.tr

İş Bankası Personel Alımı Sınavı 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.