Memur Alımı

İŞKUR Engelli Personel Alımı 2019 – İŞKUR Engelli İş İlanları

Engelli iş ilanları

İŞKUR Engelli Personel Alımı 2019 – İŞKUR Engelli İş İlanları

İŞKUR engelli iş ilanları sayfasında yayımlanan engelli personel alımı ilanlarını sizler için bir başlık altında kaleme aldık. Türkiye genelinde önde gelen bir çok kamu ve özel kuruluş kendi bünyelerinde istidam etmek için büro memuru, gişe memuru, temizlik personeli, beden işçisi gibi onlarca faklı kadroda binlerce engelli personel alımı için ilan yayımlanmıştır.

İstanbul engelli personel alımı

Metro rent a otobüs kiralama A. Ş. İstanbul’da bulunan bilet satış noktalarında istihdam etmek için Gişe/banko pozisyonunda on (10) engelli personel alımı yapmakta.

işkur iş ilanları

Başvuru Şartları

  • Tercihen üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun,
  • Bilet satışı konusunda tercihen bir yıl tecrübeli,
  • Ayrıntılara özen gösteren,
  • Güler yüzlü ve sabırlı,
  • Diksiyonu düzgün,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
  • MS Office Programlarını etkin bir şekilde kullanan,

Beydent Ağız ve Diş Sağlığı Mer. .A.Ş. Engelli Büro Memuru Alımı

Beydent ağız ve diş sağlığı merkezi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere çay, temizlik ve büro memuru kadrolarında toplamda üç (3) engelli personel alımı yapıyor.

işkur engelli iş ilanları

Muğla Güvercinlik  Turizm TİC A.Ş. Engelli Personel Alımı

İşkur engelli iş ilanları

İşyeri yetkilisi  ve  talep şartlarına  uyan adaylar arasında açık iş için belirtilen yer ve saatte belirtilen yer ve saatte toplu görüşme yapılacaktır. Belirtilen toplu görüşme tarihinden önce işyeri ile  görüşmek isteyen  ,talep şartlarına uyan  adaylar  Hizmet Merkezimiz ile irtibata geçmelidir. Görüşme yeri : Türkiye İş Kurumu Muğla İl Müdürlüğü  Milas  Hizmet Merkezi Görüşme tarihi ve saati : 14.03.2019 saat : 14:00’da İletişim : İşkur  Milas  TEL: 513 5774- Fax: 512 3990  Email: iskurmilas@iskur.gov.tr NOT: Toplu görüşmeye katılmak isteyen adaylar görüşme gününden önce Hizmet Merkezimizce katılacaklarını bildirmeleri rica olunur.

Tekirdağ Engelli Personel Alımı

Balorman Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi plastik enjeksiyon alanında faaliyet gösteren firma bünyesinde bir(1) engelli personel alımı yapılacaktır.

Antalya Engelli Personel Alımı – Engelli İş İlanları

İŞKUR Antalya engelli iş ilanları

Antalya‘da hizmet veren şahinler otelcilik bünyesinde istihdam etmek için iki(2) engelli temizlik personel alımı için İŞKUR üzerinden ilan yayımlamıştır.

Ankara Engelli Personel Alımı – Engelli İş İlanları

Ankara Engelli İş İlanları

Limak çimento San. Ankara şubesi

Fabrikamızda kantar görevlisi olarak çalıştırılmak üzere engelli eleman alınacaktır.İşyerimiz zihinsel engelli veya ağır ortopedik engelli kişiler için uygun değildir.Yapılacak iş bilgisayar kullanımı ve iletişim gerektirdiğinden ağır işitme ve görme engelli adaylar için de uygun değildir.

Bursa Engelli Personel Alımı – Bursa Engelli İş İlanları

Bursa’da faaliyet gösteren bir çok kuruluş bünyelerinde istihdam etmek için İŞKUR üzerinden engelli personel alımı için ilan yayımlamıştır.

Bursa Engelli İş İlanları

Bursa Engelli İş İlanları

Bursa Engelli İş İlanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.