Memur Alımı

İŞKUR Ev Hanımları İçin Evde Ek İş İlanları 2019 – Evde Ek İş İlanları

İŞKUR Ev Hanımları İçin Evde Ek İş İlanları 2019 – Evde Ek İş İlanları

İŞKUR Ev Hanımları İçin Evde Ek İş İlanları 2019 ile ilgili tüm detaylar. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan duyuruda evde paketleme işi yapmak isteyen bayanlara aylık ortalama 800 TL kazanabilecekler. İŞKUR ev hanımlarına evde paketleme işi yaparak para kazanmalarına imkan sağlamaktadır. Evde çalışıp para kazanarak aile bütçesine destek olmak isteyen ev hanımları için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) “evde paketleme” projesiyle ülke ekonomisine de destek olacak. İŞKUR Evde iş ilanları ile ilgili tüm detaylar.

İŞKUR Evde Ek İş İlanları İçin Başvurular Nasıl Yapılıyor?

Söz konusu İŞKUR evde ek iş ilanlarına başvurular nasıl yapılıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) evde paketleme işi için başvuru yapacak kişilerin kendilerine en yakın İŞKUR müdürlüğüne giderek orada İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

Başvuru Yaptıktan Sonra Süreç Nasıl Devam Ediyor?

İŞKUR evde paketleme iş başvuru formunu doldurduktan sonra ev hanımlarının bazı eğitim programlarına katılmaları gerekmekte. Daha önce söz konusu eğitim sertifikası alındıysa işe girişte mutlak öncelik sahibi olacağınızı bilmenizi isteriz. iŞKUR eğitim programlarına katıldıktan sonra evde iş ilanları için başvuru yapan ev hanımlarının kullanmakta olduğu veya kendisiyle iletişime geçilecek cep telefonu numarası ve iletişim bilgileri İŞKUR tarafından kayıt altına alınacaktır.

Evde İş ilanlarından Nasıl Haberdar Olacaksınız?

İŞKUR evde paketleme iş ilanları için yukarıda bahsettiğimiz başvuru formunu doldurup ve eğitim programlarına katılarak kayıt olan ev hanımları peki evde iş ilanlarından nasıl haberdar olacaksınız?

Evde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler ev hanımları için paketleme işi vermek isteyen firmalar İŞKUR’a başvuru yapacak, İŞKUR’da evde paketleme işi yapmak isteyen ve daha önde kayıt altına aldığı ev hanımlarına SMS (mesaj) yolu ile bilgi verecek.

Benzer İŞKUR İş İlanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gizem dedi ki:

    Iş isyorum