Memur Alımı

İŞKUR İş İlanları 2019 – Güncel İŞKUR Memur ve İşçi Alımı

İŞKUR iş ilanları

İŞKUR İş İlanları 2019 – Güncel İŞKUR Memur ve İşçi Alımı

İŞKUR Türkiye genelinde  81 ilde 100 binlerce kamu personelimemur, ve işçi alımı için çok farklı kadrolarda personel temini için ilan yayımlamaktadır. İŞKUR iş ilanları sadece Türkiye geneli ile sınırlı değil. İŞKUR Türk ve yabancı firmaların yurt dışındaki işlerinde çalıştırmak amacıyla verdikleri işgücü istemlerinin karşılanmasını ve yurtdışında çalışmak için başvuran iş arayanların işlemlerinin yerine getirilmesini; firmaların iş gücü ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ilan izni verilmektedir. İŞKUR Bakanlıklara bağlı kamu kurum kuruşları için kamu personel alımı ilanları, memur alımı, sürekli işçi alımı, engelli personel alımı, eski hükümlü personel alımı için ilan yayımlamaktadır. Bunun yanı sıra İŞKUR 81 ilde mesleki eğitim kursları, toplum yararına programlar, işbaşı eğitim programları, girişimci eğitim programları kapsamında işsizlerin mesleki niteliklerinin geliştirilmesine, işsizliğin azaltılmasına ve özel politika gerektiren grupların işgücü piyasasına kazandırılmasına yardımcı olmak üzere aktif işgücü hizmetleri kapsamında ve diğer kurs, program, proje ve özel uygulamalar düzenlenmektedir.

işkur iş ilanları

İŞKUR Kayıt – İŞKUR İş ilanları Başvuru Sayfası

İŞKUR resmi sitesi üzerinden 10 binlerce kamu işçi alımı için ilan yayımlamaktadır. Peki İŞKUR iş ilanları’na nasıl başvuru yapabilirsiniz? bu soru çokça sorulmakta ve araştırılmakta. Değerli ziyaretçilerimiz İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle İŞKUR’a kayıt olmanız gerekmekte, iş arayan olduğunuzu www.iskur.gov.tr adresi üzerinden belirtmeniz gerekmektedir. İş arayanlar İŞKUR resmi sitesine özgeçmişinizi oluşturduktan sonra; kişisel bilgilerinizle eşleşen iş ilanlarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha öncede bahsettimiz gibi yurtiçi, yurtdışı iş ilanlarını arayabilir ve iş verenlerle doğrudan temasa geçebilirsiniz.

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı

Türkiye genelinde 81 il ve ilçede kamu kurum kuruluşları bünyesinde istihdam etmek içinişçi alımı ilanları ve başvuları İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. İŞKUR güncel işçi alımı ilanları tablosu ve başvuru sayfası yazımızın devamında yer almaktadır.

İŞKUR İşçi Alımı İlanları Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

İŞKUR Kamu Memur Alım İlanları

İŞKUR iş ilanları 2019 yılı kapsamında Bakanlıklar ve Bakanlıklara bağlı 81 il ve ilçedeki kamu kurum kuruluşları bünyesinde istihdam edilmek üzere yüzlerce farklı kadroda binlerce kamu personeli, memur alımı için ilan yayımlanmaktadır. İŞKUR güncel memur alımı ilanları başvuru sayfası ve ilan tablosu.

İŞKUR Türkiye Geneli Temizlik Personeli Alımı – İŞKUR Temizlik İş İlanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.