Memur Alımı

İŞKUR Türkiye Geneli Memur, Kamu Personel Alımı 2019 – Belediye İş İlanları

İŞKUR Türkiye Geneli Memur, Kamu Personel Alımı 2019 – Belediye İş İlanları

İŞKUR Türkiye Geneli Memur, Kamu Personel Alımı 2019, Belediye İş İlanları başlıklı yazımızda İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfasında yer alan tüm ilanları siz değerli ziyaretçilerimiz için kaleme aldık. İşte tüm detaylar.

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfasında Türkiye genelinde bir çok il ve ilçe belediyeleri işçi, kamu personel, memur alımı için İŞKUR üzeriden ilan yayımlamıştır. İŞKUR kamu personel alımı 2019 ilanları kapsamında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Erzurum, Çanakkale, Şırnak, Yozgat, Ordu, Çorum, Mersin, Gümüşhane, Konya, Aydın gibi daha bir çok il ve ilçe belediye bünyelerinde istihdam edilmek üzere binlerce farklı meslek dallarında vasıflı vasıfsız işçi, kamu personel, memur alımı yapılmaktadır. İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfasında yer alan ,ilanlara başvuru yapacak adayların en az ilköğretim, lise, lisans, ve önlisans mezunu olma şartı aranmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

İstanbul Belediye İş İlanları kapsamında kameraman, güvenlik görevlisi, büro memuru ve engelli kadrolarında çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylarda mezuniyet ve kamu haklarından mahrum olmama gibi bazı şartlar aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

  • T. C Vatandaşı Olmak,
  • Görevini yapmaya engel oluşturabilecek sağlık sorunun olmaması,
  • 18 Yaşından büyük olmak,
  • Askerlik hizmetini yapmış olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve emekliliğe başvurmamış olmak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı – Ankara Belediye İş İlanları

Ankara belediyesi iş ilanları kapsamında memur, personel alımı için yayımlanan ilanları yazılı ve görsel olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için kaleme aldık. İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı sayfasında yer alan ilanlarda belediye bünyesinde mühendis, Sanayi mülkiyet danışmanı ve engelli personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı 2019

İzmir Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

İzmir belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilanlarda İzmir urla, tire, çeşme ve seferihisar ilçelerinde temizlik personeli, sürekli işçi, büro memuru gibi farklı kadrolarda en az ilköğretim mezunu çok sayıda memur, kamu personel alımı yapılacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kamu Personel Alımı 2019 ve İş İlanları

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kamu Personel Alımı 2019 ve İş İlanları yazımızda İŞKUR üzerinden yayımlanan işçi, memur, kamu personel alımı ilanlarını sizler için tüm detaylarıyla kaleme aldık. Bursa büyükşehir ve ilçe belediyeleri bünyesinde temizlik personeli, elektrik teknikeri, yönetici asistanı olarak farklı kadrolarda çok sayıda kamu personel alımı yapılacaktır.

İŞKUR Belediye İş İlanları Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.