Memur Alımı

İŞKUR Üzerinden Belediyelere Büro Memuru, Sekreter, Kamu Personeli ve İşçi Alımı Yapılıyor

İŞKUR Üzerinden Belediyelere Büro Memuru, Sekreter, Kamu Personeli ve İşçi Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda belediyelere, il özel idaresine ve belediyelere bağlı kamu kurumlarına en az ilkokul mezunu büro memuru, şoför, sekreter, işçi, temizlik personeli ve memur alımı yapılıyor.

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda, en az ilkokul mezunu belediyelere, belediyelere bağlı kamu şirketlerine,il özel idaresine, hastanelere personel, işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. İŞKUR resmi sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda Nisan ayı itibariyle kamu hastanelerine 158 kişi kamu personeli alımı yapılacağını duyurdu. Bölümlerin çok olduğundan adaylar her ilan içinfarklı sertifika istenmekte. Alım yapılacak iller ve kadrolar: İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Muğla, Konya, Antalya, Yalova, Gaziantep, Samsun olmak üzere daha bir çok ilde Temizlik personeli, Ambulans Şoförü, Halkla ilişkiler, Tekniker, Grafiker, Büro memuru, Tercüman, Teknisyen, Eczacı, ATT, Aşçı gibi daha birçok farklı kadroda personel alımı yapılacaktır.

Adaylarda aranan ortak şartlar: Başvuru yapacak adayların 18 ile 40 yaşları arasında olması, sağlık problemi bulunmayan, en az ilköğretim mezunu en çok ise lisans mezunu olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, öğrenimlerine uygun ilanlara başvuru yapması gerekmektedir.

İŞKUR büro memuru alımı ilanları için aşağıda vermiş olduğumuz linki arama çubuğuna yazarak İŞKUR giriş bölümünden iş arayan girişi yaparak kendinize en uygun bulduğunuz ilana kolayca başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

İŞKUR temizlik personeli alımı ilanları için aşağıda vermiş olduğumuz linki arama çubuğuna yazarak İŞKUR giriş bölümünden iş arayan girişi yaparak kendinize en uygun bulduğunuz ilana kolayca başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

İŞKUR ambulans şoförü alımı ilanları için aşağıda vermiş olduğumuz linki arama çubuğuna yazarak İŞKUR giriş bölümünden iş arayan girişi yaparak kendinize en uygun bulduğunuz ilana kolayca başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

Benzer İŞKUR İş İlanları


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.