Memur Alımı

İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, İzmir İş İlanları – İŞKUR

İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, İzmir İş İlanları

İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, İzmir İş İlanları – İŞKUR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR) aracılığı ile kamu kurumları ve özel kuruluşlar kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamu personeli ve sürekli işçi alımı ilanları yayınlamaktadır. Yayımlanan ilanlar kapsamında TYP ile kamuya personel ve sürekli işçi alımı yapılmaktadır. TYP kapsamında personel alımları İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, İzmir gibi illerde Valilik, Kaymakamlık,  İl Nüfus Müdürlüklerine ve Orman İşletme müdürlüğü bünyelerinde yapılıyor.

İstanbul İş İlanları – İŞKUR

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımı için devlet personel başkanlığı aracılığı ile İstanbul, İzmir ve Gölcük‘te bulunan tersanelerinde görevlendirmek üzere en az ilk okul mezunu sürekli işçi alımı ilanı yayımlamıştır. MSB personel alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

Başvuru Sayfası ve Tüm Detaylar İçin Tıklayınız

Ankara İş İlanları – İŞKUR

Ankara İş İlanları bölümünde kamu kurumlarına ait ez az ilk okul mezunu memur ve sürekli işçi alımı ilanlarını başlıklar halinde kaleme aldık.

Bursa İş İlanları – İŞKUR

İŞKUR Bursa iş ilanları sayfasında onlarca faklı kadroda binlerce personel alımı için çok sayıda iş ilanı yayımlanmıştır. Bursa iş ilanları sayfasında gişe memuru, forklift operatörü, sağlık personeli, temizlik personeli gibi binlerce personel alımı için güncel iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR Bursa iş ilanları sayfasına “https://esube.iskur.gov.tr/” adresine girerek üye giriş yaptıktan sonra size uygun tüm iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Bursa iş ilanları

Adana İş İlanları – İŞKUR

İŞKUR Adana iş ilanları sayfasında yüzlerce farklı kadroda binlerce güncel iş ilanı yayımlanmaktadır. Adana iş ilanları‘na başvuru yapmak için öncelikle “https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx” adresine girerek üye girişi yapması gerekmektedir.

Adana iş ilanları
Adana iş ilanları

İzmir İş İlanları – İŞKUR

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı kadrolarda kamu personeli ve sürekli işçi alımı yapmaktadır. İzmir iş ilanları‘na başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Sayfası ve Diğer Tüm Detaylar İçin Tıklayınız

Antalya İş İlanları – İŞKUR

İŞKUR Antalya iş ilanları sayfasında bir çok önde gelen firmalar bünyelerinde istihdam etmek için büro memuru, turizm otelcilik, akaryakıt satış elemanı, muhasebeci, şoför gibi farklı kadrolarda binlerce personel alımı yapılmaktadır. Güncel Antalya iş ilanlarına başvuru yapmak için öncelikle İŞKUR üyeliğiniz aktif olması gerek. İŞKUR resmi sitesine iş arayan girişi yaptıktan sonra size uygun tüm Antalya iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Antalya iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.