Memur Alımı

KPSS’siz Memur Alımı – Tarım ve Orman Bakanlığı – Tülomsaş Memur, Personel Alımı 2019

27.05.2019
78
KPSS’siz Memur Alımı – Tarım ve Orman Bakanlığı – Tülomsaş Memur, Personel Alımı 2019

KPPSS’siz memur alımı yapan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının 2019 yılı itibariyle yayınlamış olduğu ilanları siz değerli ziyaretçilerimiz tek başlık altında kaleme aldık. Değerli ziyaretçilerimiz yazımızın başlığında her ne kadar iki kurum ismine yermiş olsak da yazı içeriğimiz de tüm kamu kurum ve kuruluşlarının KPSS ‘siz, KPSS şartsız memur alımı ilanlarına yer vermeye çalıştık. 2019 mayıs ayı itibariyle Devlet Personel Başkanlığı üzerinden Tarım ve Orman Bakanlığı, Tülomsaş, Et ve Süt Kurumu, Tübitak, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü KPSS’ siz memur alımı için ilan yayımlamışlardır. İlerleyen günlerde KPSS’siz memur, işçi, personel alımı için yayımlanan tüm ilanlara yazımızda yer vereceğimizi bilmenizde fayda görüyoruz.

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS’siz İşçi, Personel Alımı 2019

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS’siz İşçi, Personel Alımı yapılacağını duyurmuştur. Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan ilanda Tarla Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Bünyesinde tarım işçisi alımı yapılacağına yer verilmiştir. Başvuru Yapacak Adayların en az İlkokul en fazla lise mezunu olması şartı aranmaktadır.

Yayımlanan İlan Tablosu

TÜLOMSAŞ KPSS’siz Memur Alımı 2019

TÜLOMSAŞ KPSS’siz Memur Alımı 2019 ilanları ikinci kez yayımlanmıştır. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilanda 3 adet daimi işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Yayımlanan ilanda su açıklamaya yer verilmiştir. “İşe alım şartlarını içeren ilan Türkiye İş Kurumu internet sitesinde 27.05.2019 – 31.05.2019 tarihleri arasında yayımlanacaktır. İşçi alımı, “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ve “Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge” kapsamında yapılacaktır. İlgililerin 27.05.2019 tarihinden itibaren Türkiye İş Kurumuna müracaat etmeleri gerekmektedir.”   

TÜBİTAK KPSS’siz Memur Alımı 2019 İlanları

TÜBİTAK KPSS’ siz memur alımı yapılacağını duyurmuştur. 2019 yılı itibariyle çok sayıda memur alımı için duyuru yayımlamıştır. Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yeni bir ilan daha yayımlanmıştır. Yayımlanan ilanda TÜBİTAK Bilişim ve Bilgiİ Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı teknoloji transferi ve sanayileştirme başkan yardımcılığı (TTSBY) ve mamrmara araştırma merkezine (MAM) bağlı gen mühendisliği ve biyoteknoloji enstitüsü (GMBE) bünyesinde görev yapmak üzere proje personeli (ARAŞTIRMACI – TEKNİSYEN) alımı yapılacaktır ibarelerine yer verilmiştir. TÜBİTAK KPSS’ siz memur alımı 2019 ilanı başvuru kılavuzuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü KPPS’siz Memur Alımı 2019

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlü kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere eski hükümlü KPSS’siz lise mezunu memur alımı yapılacağını duyurmuştur. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) Lise ve Dengi Okul mezunu, eski hükümlü veya TMY 1 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde KPSS’siz memur alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Not: Söz konusu toplam 2 iş gücü talebimiz; Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Bandırma Hizmet Merkezi ile Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Tavşanlı Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 28.05.2019 tarihinde yayımlanacak olup, isteklilerin söz konusu ilanları takip etmeleri gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.