Memur Alımı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Askeri ve Sivil Personel Alımı 2019 – Güncel İlanlar

03.04.2019
90

MSB Personel Temin

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Askeri ve Sivil Personel Alımı 2019 – Güncel İlanlar

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel temini için 2019 yılına girdiğimiz ilk aylar itibariyle farklı branşlarda toplamda elli bini (50.000) aşkın askeri ve sivil personel alımı için ilanlar yayımlamıştır. MSB personel temin kapsamında Muvazzaf subay/astsubay alımı , Jandarma uzman erbaş alımı, Bay ve bayan astsubay alımı, sözleşmeli er alımı, sahil güvenlik komutanlığı uzman erbaş alımı ve sözleşmeli sivil memuru alımı yapmaktadır. MSB askeri ve sivil personel alımı 2019 ilanları için başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması yeterli olmaktadır.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Alımı 2019

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde Lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun olmuş veya 26 Ağustos 2019 tarihine kadar mezun olabilecek durumda olanlar için düzeltilmemiş nüfus kaydına göre müracaat yapılan yılın Ocak ayının biri itibariyle yirmi yedi (27) yaşını bitirmemiş (01 Ocak 1992 ve sonrası doğumlular), lisansüstü öğrenimi tamamlamış olanlar için düzeltilmemiş nüfus kaydına göre otuz iki (32) yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1987 ve sonrası doğumlular) toplamda 3375 astsubay alımı yapılmaktadır.

Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Er ve Erbaş Alımı 2019

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere 22 bin komando ve asayiş sınıflarında Er/Erbaş alımı yapılacaktır. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda İçişleri Bakanlığı bünyesinde Jandarma Er/Erbaş alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2019

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan ilanda 2019 yılı uzman erbaş alımı süresinin uzatıldığı ve başvuru sayfanın tekrar açıldığı duyurulmuştur. Yayımlanan ilanda alımı devam edilecek branşlar ise Serdümen, Elektirikçi ve Kurbağaadam (Aşçı, telsizci, şoför) olarak bildirilmiştir. Belirtilen branşlarda uzman erbaş alımı başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olma şartı aranmaktadır.

Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

MSB Sözleşmeli Er Alımı 2019

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde 13 Bin sözleşmeli er alımı için başvuru kılavuzu yayınladı. Sözleşmeli er alımı için başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu ve 25 yaşını aşmayan  (01 Ocak 1994 tarihi ile 31 Aralık 1999 tarihleri arasında doğanlar) başvuru yapabilecekler.

Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

MSB Sivil Memuru Alımı 2019

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere bir çok farklı kadroda sürekli işçi alımıyapılacağını duyurdu. MSB bünyesinde istihdam etmek üzere Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi, Çarkçıbaşı (Gemi), Elektrikçi, Bobinajcı-Elektrik Bobinaj, Fiberglasçı, Marangoz, Genel Servis İşçisi (gemi), Otomatik Metal İşleme Transfer Tezgahı Ayarcı-Operatörü, Elektrikçi, Usta Gemici, Elektronik Teknisyeni, Haruri Muameleci, İskele Kurucusu-İnşaat (Metal Veya Ahşap), Tesviyeci, Dizel Motorları Yakıt Pompası Ve Enjektör Ayarcısı, Raspacı (Gemi), İş Makineleri Operatörü, İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, Yapı Yalıtımcısı,İzolasyoncu, Metal Sac İşleme İşçisi gibi daha bir çok farklı kadrolarda İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı iş yerlerinde sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 600 (altı yüz) daimi işçi alımı için Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesi üzerinden ilan yayımlamıştır. MSB sürekli işçi alımı ilanı için başvurular sadece İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.