Memur Alımı

Özel Güvenlik İş İlanları (Güncel İlanlar)

Özel Güvenlik İş İlanları (Güncel İlanlar)

Özel Güvenlik İş İlanları (Güncel İlanlar)

Özel güvenlik iş ilanları, Güvenlik iş ilanları, Banka güvenlik görevlisi alımı, Banka güvenlik iş ilanları, Kamu kurumları özel güvenlik iş ilanları, Silahlı özel güvenlik iş ilanları, Silahsız özel güvenlik iş ilanları, Kadrolu özel güvenlik iş ilanları, kyk güvenlik alımı,kyk özel güvenlik iş ilanları.

Özel güvenlik sektörü ülkemiz genelinde son yıllarda en çok tercih edilen meslek kollarından biri haline geldi. Ülkemizde hatırı sayılır sayıda özel güvenlik şirketi ve bunlara bağlı olarak yüz binleri geçen sayıda özel güvenlik görevlisi aktif olarak görev yapmakta. 2019 yılı Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı verilerine göre Türkiye’de 1435 güvenlik şirketi ile 444 özel güvenlik eğitim kurumu bulunuyor. Özel güvenlik sertifikası bulunan kişi sayısı ise 1 milyon 556 bin 250. Bunlardan 1 milyon 58 bin 626’sı özel güvenlik kimlik kartına sahipken, aktif olarak görev yapan sayısı 283 bin 431. Özel güvenlik iş ilanları kapsamında özel güvenlik görevlisi olarak sektörde yer almak veya daha iyi şartlar da iş bulmak için araştırmalar yapan vatandaşlarımız için Türkiye genelinde özel güvenlik iş ilanlarını sizler için takip edip her türlü gelişmeden haberdar edeceğimizi bilmenizi isteriz. 2019 yılı güncel özel güvenlik iş ilanları.

Banka Özel Güvenlik İş İlanları (GÜNCEL İLANLAR)

Banka özel güvenlik iş ilanları 2019 yılında özel güvenlik görevlileri tarafından en çok aranan başlıklar arasında yer almakta. Türkiye genelinde kamu ve özel sermayeli toplamda 84 Banka ve bu bankalara bağlı 24. 372 şube bulunmaktadır. Bankalar her yıl şube sayılarını artırmakta ve bu artışlara bağlı olarak personel sayıları da artış göstermektedir. 2019 yılı itibariyle bir çok banka özel güvenlik iş ilanları yayınlamakta. Özel güvenlik iş ilanları yayınlayan bankları sizler için başlıklar halinde listeledik.

Ziraat Bankası Özel Güvenlik İş İlanları (Güvenlik alımı)

Ziraat Bankası özel güvenlik iş ilanları bankanın kendi resmi sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Ziraat Bankası özel güvenlik iş ilanları başvuru sayfası için aşağıdaki linki arama çubuğuna kopyalamanız yeterli olacaktır.
https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular

Halkbank Özel Güvenlik İş İlanları (Güvenlik alımı)

Halkbank özel güvenlik iş ilanları Halkbank kariyer sayfasında yayınlanmaktadır. Halkbank özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz linki arama çubuğuna kopyalayarak Halkbank kariyer sayfasına giriş yaparak özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Bu yolla özgeçmiş oluşturan özel güvenlik adayları yayınlanan Halkbank özel güvenlik iş ilanlarına kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank özel güvenlik iş ilanları başvuru sayfası https://kariyer.halkbank.com.tr/Account/Logon

Vakıfbank Özel Güvenlik İş İlanları (Güvenlik alımı)

Vakıfbank özel güvenlik iş ilanları duyuruları kendi resmi sitesi üzerinden yapılmakta. Sizde Vakıfbank ailesinin bir bireyi olmak istiyorsanız insan kaynakları bölümünden üye olarak özgeçmiş doldurmanız gerekiyor. Bu işlemler sonucunda Vakıfbank özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank özel güvenlik iş ilanları başvuru sayfası https://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127

İş Bankası Özel Güvenlik İş İlanları (Güvenlik alımı)

İş Bankası özel güvenlik alımı ilanları özel güvenlik görevlileri tarafından en çok aranan banka güvenlik iş ilanları arasında yer almakta. İş Bankası bünyesinde yer almak isteyen özel güvenlik adaylarının öncelikle İş Bank resmi sitesi insan kaynakları sayfasına girip istenen bilgiler neticesinde özgeçmiş oluşturmaları gerekmektedir. İş Bankası Özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda bazı şartlar aramaktadır.

Aranan Şartlar


İş Bankası özel güvenlik iş ilanları başvuru sayfası: https://cv.isbank.com.tr/

Garanti Bankası Özel Güvenlik İş İlanları (Güvenlik alımı)

Garanti Bankası özel güvenlik iş ilanları kendi resmi sitesi garantili kariyer sayfası ve özel bir kariyer sitesi üzerinden yayınlanmakta. Garanti bankası özel güvenlik personelleri kendi bünyesinde taşeron şirket olmaksızın kadrolu olarak yer almaktadır. Garanti Bankası özel güvenlik iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda bazı şartlar aramakta. İşte detaylar.

Aranan Şartlar

  • İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız
  • En az lise mezunuysanız
  • Silahlı güvenlik kimliği sahibiyseniz (erkek adaylar için)
  • Boyunuz minimum 1.75 ise
  • Tercihen herhangi bir sektörde güvenlik görevlisi pozisyonunda minimum 1 yıllık deneyime sahipseniz
  • Disiplinli ve sorumluluk sahibiyseniz
  • Esnek zamanlı olarak (vardiyalı) çalışabilme engeliniz yoksa
  • Askerlik görevini tamamlamışsanız (erkek adaylar için)

Garanti Bankası özel güvenlik iş ilanları başvuru sayfaları

https://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/insan_kaynaklari/insan_kaynaklari_politikalari.page
https://www.kariyer.net/firma-profil/garanti-bankasi-5100-29983

DenizBank Özel Güvenlik alımı (İş İlanları)

DenizBank Özel Güvenlik alımı (İş İlanları) kendi resmi sitesi ve özel bir kariyer sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. DenizBank özel günvenlik alımı başvuru sayfası ve tüm detaylar için aşağıda yer alan linki arama çubuğuna yapıştırmanız yeterli olacaktır.

DenizBank Özel Güvenlik alımı (İş İlanları) başvuru sayfası http://kariyer.denizbank.com/

KYK Özel Güvenlik İş İlanları (güvenlik alımı)

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK özel güvenlik iş ilanları duyurusu ve iş başvuruları sınav ve kura yolu ile İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne bağlı Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde 2017/18de Yükseköğrenim ve Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı yurt sayısı 790’a çıkmıştır. Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü her yıl bünyesindeki yurt sayısı büyük oranda artış göstermektedir. Buna bağlı olarak kyk bünyesinde her yıl personel alımı gerçekleştirmekte. 2019 yılında kyk genel müdürlüğü bir çok yeni yurt binasını hizmete açmıştır. KYK Özel Güvenlik İş İlanları (güvenlik alımı) ne zaman yayınlanacak sorusu ise özel güvenlik görevlileri tarafından aranan ve merak edilen konular arasında yer almakta. Değerli özel güvenlik görevlisi vatandaşlarımız 2019 yılı içinde henüz Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından KYK özel güvenlik alımı ile ilgili resmi bir duyuru yapılmadı. Fakat KYK geçen 2018 yılında ağustos ayında özel güvenlik alımı gerçekleştirmişti bu yılda özel güvenlik alımı yapılması ön görülüyor. Özel güvenlik görevlisi olarak hizmet veren vatandaşlarımız için kyk özel güvenlik iş ilanları hakkında her detayı takipte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizde tüm gelişmelerden haberdar olmak için devletmemurualimlari.com sitemizi takipte aklın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.