Memur Alımı

Sağlık Personeli Alımı 2019 (Ankara Üniversitesi)

18.03.2019
135

Sağlık Personeli Alım 2019

Sağlık Personeli Alımı 2019 (Ankara Üniversitesi)

Sağlık Personeli alımı 2019, Hemşire Alımı 2019, Fizyoterapist Alımı 2019, Sağlık Teknikeri Alımı 2019. İşte tüm detaylar.

Ankara Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı ilanı yayımladı. Devlet personel başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, sosyal çalışmacı, anestezi teknikeri, konuşma terapisti, tıbbi laboratuvar ve patoloji teknikeri olmak üzere toplamda 132 sağlık personeli alımı yapılacaktır. Ankara Üniversitesi 132 sağlık personeli alımı 2019 ilanı başvuru şartları.

Başvuru Şartları

  • 1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.
  • 2) 2018 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak.
  • 3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • 4)Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
  • 5) Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir. s) Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak.

Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.