Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Tekniker, Büro Memuru, Teknisyen ve Destek Personeli Alımı 2019

29.03.2019
133

Kamu personel alımı 2019

Sahil Güvenlik Komutanlığı Tekniker, Büro Memuru, Teknisyen ve Destek Personeli Alımı 2019

Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu Büro Memuru, Teknisyen ve Destek personeli alımı için ilan yayımladı. İşte tüm detaylar.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyesinde en az lise mezunu Büro Personeli (Dava Takip, Büro Personeli (Mali işler), Tekniker (Elektrik Teknikeri), Tekniker (Bilgisayar Teknikeri), Tekniker (Harita Kadastro), Tekniker (İnşaat), Tekniker (Video Montaj), Büro Personeli (Ambar), Büro Personeli Teknisyen (Bilgisayar/Veri Bankası), Teknisyen (Elektrik), Teknisyen (Motor), Teknisyen (Elektronik), Teknisyen (Sıhhi Tesisat), Destek Personeli (Boyacı/Badanacı), Destek Personeli (Hizmetli), Destek Personeli (Garson) alımı yapılacaktır. Sahil Güvenlik Komutanlığı yukarıda belirtilen kadrolar için Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Trabzon, Antalya, Mersin, Marmaris‘te bulunan kuruluşlarında istihdam etmek üzere toplamda 38 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Sahil Güvenlik Komutanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları 02-12 Nisan 2019 tarihleri arasında sadece https://www.turkiye.gov.tr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-basvurusu internet adresi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru sonuçları adaylara www.sg.gov.tr adresi üzerinden ilan edilecektir. Başvurular; 02 Nisan 2019 Salı günü saat 14:00’de başlayıp, 12 Nisan 2019 Cuma günü saat 11:00’de sona erecektir.

Başvuru Şartları

  • a. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartlara sahip olmak.
  •  b. Đlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak KPSS’ye girmiş olmak.
  • c. Alım yapılacak pozisyon unvanının hizasındaki yıla ait puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS notunu almış olmak.
  • ç. Başvuru bitiş tarihi itibarıyla düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 18 yaşını tamamlamış (12 Nisan
  • 2001 ve daha önce doğanlar başvurabilir.) 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak (01 Ocak 1984 ve daha sonra doğanlar başvurabilir.).
  • d. Daha önceden sözleşmeli personel statüsünde çalışanlar için, başvuru yapacağı tarih itibariyle sözleşme fesih tarihinin üzerinden en az bir yıl geçmiş olmak.
  • e. Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • f. Đlan edilen kadro unvanının hizasında belirtilen niteliklere sahip olmak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.