Memur Alımı

Türkiye İş Bankası Memur, Personel Alımı 2019 – Uzman Yardımcısı Alım Sınavı

28.05.2019
34
Türkiye İş Bankası Memur, Personel Alımı 2019 – Uzman Yardımcısı Alım Sınavı

Türkiye İş Bankası Memur, Personel Alımı 2019Uzman Yardımcısı Alım Sınavı yapılacağı duyurulmuştur. İşte tüm detaylar.

Türkiye İş Bankası uzman yardımcısı alımı için sınav yapılacağını duyurmuştur. İş Bankası 2019 yılı itibariyle hız kesmeden büyümeye ve bu büyüme oranında bünyesinde istihdam ettiği personel sayısına yenilerini eklemeye devam etmekte. İş Bankası Türkiye genelinde ve Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veren bankacılık sektörünün en önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. İş Bankası bünyesinde istihdam ettiği personellere sağlamış olduğu imkanlardan dolayıda binlerce bankacı adaylarının iş bankası bünyesinde yerini almak için heyecanla İş Bankası personel alımı 2019 ilanlarını beklemekteler. İş Bankası bünyesinde yerini almak isteyen adaylar için yeni bir ilan daha yayımlanmıştır. İşte tüm detaylar.

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilanda bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirmek üzere 15 Haziran 2019 Cumartesi günü Uzman Yardımcısı alım sınavı düzenlenecektir.

İş Bankası Personel Alımı Sınav Tarihi ve Başvuru Sayfası

İş Bankası personel alımı 2019 sınav başvuruları 10 Haziran 2019 Pazartesi günü saat 12:00’a kadar kabul edilecek olup sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden başvuru yapılabilecektir. Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, 13 Haziran 2019 Perşembe günü sürece ilişkin davet gönderilecektir.

Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.(3) (Bedelli askerlik yapacak olan adayların ilgili ekranda muaf seçeneğini seçerek açıklama kısmını Bedelli-(Başlangıç Tarihi-Bitiş Tarihi) şeklinde doldurması gerekmektedir.)
  • İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve linkte yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.(2) (Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, 06.05.2019 tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, Bankamızca karşılanacaktır.)
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.(4)
  • Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (15 Haziran 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

İş Bankası İşe Alım Süreci

Genel Yetenek Sınavı

Sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşmaktadır. Yetenek testinin süresi 70 dakikadır.

Değerlendirme Merkezi

İş hayatını örnekleyen uygulamalarla yetkinlik ve davranışların incelenmesini sağlayan değerlendirme yöntemidir.

İnsan Kaynakları Görüşmesi

İnsan Kaynakları Uzmanları ile gerçekleştirilen görüşmedir.

Panel Mülakat

Üst düzey yöneticilerimizle gerçekleştirilen görüşmedir.

İş Bankası Personel Maaşları 2019

Türkiye İş Bankası bünyesinde çalışanlarının aylık ücretlerinin yanı sıra yılda 4 maaş tutarında ikramiye vermektedir. İş Bankası Genel Kurul tarafından Bankanın bir önceki yıl performansı ölçüsünde belirlenen oranda yılda 1 kez kar payı ödemesi de yapılmaktadır. İş Bankası Bunun yanı sıra Performans Ödenekleri, Yurt Dışı Görevlendirme, Sosyal Yardımlar gibi personellerine daha bir çok farklı imkanlar sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.