Memur Alımı

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Alımı 2019 – Vakıfbank Banka Sınavları 2019

24.04.2019
94
Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Alımı 2019 – Vakıfbank Banka Sınavları 2019

VakıfBank müşteri temsilcisi alımı 2019 için ilan yayımlamıştır. VakıfBank bünyesinde müşteri temsilcisi pozisyonunda  memur olmak isteyen adaylar için özel bir kariyer sitesi üzerinden ilan yayımlandı ve başvurular  alınmaya başlanmıştır. VakıfBank personel alımı 2019 ilanları kapsamında VakıfBank Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek üzere memur unvanıyla müşteri temsilcisi alımı yapacağı açıklanmıştır.

Vakıfbank Personel Alımı 2019 Başvuru Şartları

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, Ekonomi, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Bankacılık, Finans, Sigortacılık, Muhasebe, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Sermaye Piyasası, Siyaset Bilimi, Aktüerya, Yönetim ve Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Matematik bölümlerinden mezun,
  • Erkek adaylar için 01.01.1989 (30 yaşını doldurmamış), bayan adaylar için 01.01.1991 (28 yaşını doldurmamış) veya daha sonraki bir tarihte doğmuş olan,
  • İstanbul’da ikamet eden,
  • Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli olan,
  • Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, detaylara hakim, kendini geliştirmede istekli,
  • Akıcı ve düzgün diksiyona sahip,
  • Daha önce Bankamızca düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olan,

Vafıfbank Çağrı Merkezi Müdürlüğü Hakkında Detaylar

Çağrı Merkezimiz genç ve dinamik kadrosu ile İstanbul’da (Halkalı) faaliyet göstermektedir. Çağrı Merkezimizin çalışanları, Bankamızın kadrolu çalışanlarıdır ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciği görev süresini tamamlamaları sonrasında Bankamızın İstanbul ilinde bulunan Şube ve Birimlerinde de “Memur” olarak görevlendirilmektedir.

Çağrı Merkezinde görev alan çalışanlarımız vardiyalı düzende çalışmakta, ağırlıklı olarak müşterilerden gelen aramaları karşılayarak, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmekte ve Bankamızın ürün ve hizmetlerinin satışını yapmaktadır. Göreve başlamadan önce gerekli eğitimler Bankamız tarafından verilmektedir. Vardiyalı düzende çalışan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcilerimize, personel taşıma servisi ve yemek hizmeti sunulmaktadır. Çağrı Merkezi çalışanlarımız sosyal güvenlik açısından Bankamız Sandığına bağlıdır. Aynı zamanda çalışanlarımızın bakmakla yükümlü oldukları yakınları da, Bankamız Sandığının sağladığı sağlık hizmetlerinden faydalanmaktadır.Siz de Bankacılık kariyerinize doğru yerde başlamayı hedefliyor ve yukarıdaki kriterleri sağlıyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Çağrı Merkezi  İçin Müşteri Temsilcisi İşe Alım Süreci

Yukarıda belirtilen nitelikleri taşıyan ve başvurusu uygun bulunan adaylarla iletişime geçilerek, öncelikle genel yetenek testi uygulanacaktır. Genel Yetenek testi sonucunda başarılı olanlar, mülakata davet edilecektir. Tüm bu aşamalar sonucunda Bankamıza atanması uygun görülenler, Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nde “Memur” unvanıyla “Müşteri Temsilcisi” olarak göreve başlatılacaktır.

Başvuru Sayfası

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-vakiflar-bankasi-t-a-o-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-2274525

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.