Memur Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Alımı 2019

25.04.2019
63
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Alımı 2019

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan ilanda Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diğer sağlık personeli (biyolog) ve fizyoterapist kadroları için toplamda beş (5) personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alımı 2019 ilanına başvurular 25 Nisan 2019 tarihinde bugün başladı ve 9 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Alımı İçin Yayımlanan İlan tablosu

I- GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak.

II- BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

III-İLK BAŞVURU TARİHLERİ:

İlk Başvuru: 25/04/2019

Son Başvuru: 09/05/2019

IV- BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

  • 1) Yukarıda sayılan Pozisyonlar için KPSS 2018 (B) sınavından alınan puan üstünlüğüne göre sıralama yapılacaktır. Puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Atanmaya hak kazanan adaylar www.yyu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
  • 2) Atanmaya hak kazanan adaylar hakkında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesine eklenen bende göre güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacaktır. Söz konusu sonucun müspet gelmesi halinde atanmaları yapılacaktır.
  • 3) Atanmaya hak kazanan adayların sonuçların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama yapılır, atanan adaylar 15 gün içinde görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.