Memur Alımı

Yapı Kredi Türkiye Geneli İş İlanları Yayımladı – Yapı Kredi İş İlanları

27.04.2019
63
Yapı Kredi Türkiye Geneli İş İlanları Yayımladı – Yapı Kredi İş İlanları

Yapı Kredi iş ilanları başlıklı yazımızda siz değerli bankacı adayları için Türkiye genelini Yapı Kredi İş ilanlarını kaleme aldık. Yapı Kredi kendi bünyesinde istihdam etmek için 3 farklı şekilde personel alımı yapmaktadır. Yapı Kredi Öğrenci, Yeni mezun, Profesyonel adaylar için kariyer fırsatı sunmaktadır. Yapı Kredi 2019 yılı itibariyle genel müdürlük ve Türkiye genelinde hizmet verdiği şubelerinde görevlendirmez üzere farklı pozisyonlarda iş ilanları yayımlamıştır. Yapı Kredi bünyesinde kariyer yapmak isteyen adaylar için tüm detayları kaleme aldık.

Yapı Kredi Öğrenciler İçin Kariyer Fırsatları

Yapı Kredi iş ilanlarına başvuru yapmak için mezun olmanıza gerek yok. Yapı Kredi bünyesinde yeriniz almak istiyorsanız bankanın sunmuş olduğu kariyer fırsatlarını değerlendirerek sizde bankacılık dünyasına yerinizi kolayca alabilirsiniz. Yapı Kredi Öğrenci adaylar için staj, iş imkanları ve online sertifika programları ile kariyer imkanları sunmaktadır.

Yapı Kredi Yeniz Mezunlar İçin İş Fırsatları

Yapı Kredi yeni mezun olan adaylarında başvuru yapabileceği bir çok iş ilanı yayımlamıştır. Yapı Kredi iş ilanları ve başvuru şartlarına yazımız devamında yer almaktadır. Yapı Kredi işe alım süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşe Alım ile ilgili faydalı bilgiler, mülakat hazırlık, nasıl değerlendiriyoruz ve sınavları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yap Kredi Gelişim Programları

İş dünyasına adım attığında bambaşka bir hayat seni bekliyor. Okul artık geride kaldı. Seni bu yeni hayata hazırlamak için Bankacılık Akademi’miz ve yöneticin seni bekliyor. İşe yeni başlayan tüm çalışanlarımız Akademi’de eğitime alınıyor. Merak etme, emin ellerdesin. Burada edineceğin bilgiler kariyer yoluna emin adımlarla başlamanı sağlayacak. Gelişimin tabi Akademi ile kısıtlı değil.

Yapı Kredi Kariyer yolunda İlk yılda seni neler bekliyor?

Okul hayatından profesyonel iş hayatına geçmek bazıları için ürkütücü olabilir. Telaşa gerek yok. Kendinden emin ol. Biz sendeki ışığı görüyoruz. O yüzden aramızdasın. İlk 6 ayını oryantasyon gibi düşünebilirsin. Senden ilk günden itibaren bankacı olmanı beklemiyoruz. Öğrenmek için zamanın var. Soru sormaktan sakın çekinme. Birbirimizden öğreneceklerimiz mutlaka olacaktır. Ve o bir yılın sonunda gururla ben bir bankacıyım diyeceksin.

Yapı Kredi Yeni Mezunlar İçin İşe Alım Süreci

Yapı Kredi’de yetkinlik bazlı mülakatı yapıyoruz. Bu mülakat tekniği senin önceki çalışma ve performansına bakarak gelecekteki performansını öngörmeye dayanır. Dolayısıyla soracağımız sorulara önceki tecrübelerinden ve davranışlarından örnekler vermeni bekleriz. Mülakata hazırlıkta sadece sorulara veya anlatacaklarına değil büyük resme bakmanda fayda var.

İlk intiba çok önemli

Mülakata ne çok erken gel ne de geç kal. 10 dakika öncesinde mülakat yerinde olman ideali. Kıyafetlerin çok resmi olmasına gerek yok ancak temiz, ütülü ve şık olman bizde iyi bir izlenim bırakır.

Mülakat Esnasında Rahat Ol

Amacımız seni strese sokmak veya hatanı bulmak değil. Sadece seni daha yakından tanımak istiyoruz. Unutma, senin de bizi tanıman için bir fırsat bu. İşe Alım’dan arkadaşlarımız sana mülakata başlarken akış konusunda bilgi verecek. Soru sormaktan çekinme.

Mülakat sonrasında sana dönüşümüz biraz zaman alabilir. Anlayışla karşılayacağını umuyoruz. Şunu bil ki olumlu veya olumsuz mutlaka bir dönüş yapacağız.

Yapı Kredi Güncel İş İlanları

Yapı Kredi iş ilanları özel bir kariyer sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Yapı Kredi iş ilanları sayfasında Mayıs ayı itibariyle Türkiye genelinde bir çok il ve ilçe’de farklı pozisyonlarda toplamda 56 iş ilanı bulunmaktadır. Yapı Kredi iş ilanları ve başvuru sayfası için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yapı Kredi İş İlanları Başvuru Sayfası İçin Tıklayınız

Banka Sınavları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.