Memur Alımı

Ziraat Bankası Personel Alımı 2019 İlanları – Banka Personel Alımı Sınavları

03.02.2019
527

Ziraat Bankası Personel Alımı 2019, Ziraat Bankası Personel Alımı Sınavları

Ziraat Bankası Personel Alımı 2019 İlanları – Banka Personel Alımı Sınavları

Ziraat Bankası personel alımı 2019 sınavları ne zaman yayımlanacak? Ziraat bankası bünyesinde yer almak isteyen binlerce aday bu sorunun cevabını 2019 yılına girdiğimiz ilk gün itibariyle araştırmaya başladı. Ziraat Bankası personel alımı için en son 11.08.2018 yılında bir kaç farklı kadro için kendi resmi sitesi üzerinden sınav duyurusu yayımlamıştır. Ziraat Bankası 2019 yılında personel alımı için sınav yayımlaması ön görülmekte fakat Ziraat Bankası bünyesinde yer almak isteyen adaylar için çok daha farklı imkanlar sunmaktadır. Ziraat Bankası bünyesinde yer almak için yapmanız gerekenler ve tüm detaylar.

Ziraat Bankası Personel Alımı 2019 Kariyer Programları

Ziraat Bankası bünyesinde yer almak isteyen adaylar için bir çok farklı imkan sunmaktadır. Ziraat Bankası “Bankacılık Okulu“na katılarak sizde bankacılığın geleceğinde yerinizi alın. Ziraat Bankası personel alımı sınavlarını beklemeden sizde 3 adımda bankacılık sektöründe yerini alabilirsiniz.

  • Bankacılık Okulu
  • İlk Adım Eğitimleri
  • Kariyer Eğitimleri

Ziraat Bankası Bankacılık Okulu

Ziraat Bankası “Bankacılık Okulu” 1989 yılından günümüze faaliyetlerini sürdürmekte olup vizyon ve stratejileri doğrultusunda Bankayı hedeflerine ulaştıracak yönetici adaylarını yetiştirmeyi amaçlayan bir gelişim programıdır. Ziraat Bankası sürekli gelişim temelinde inşa edilen program ile öğrencilerine, Ekonomi, Finans, Hukuk, Muhasebe, Kredi Bilgisi, Risk Yönetimi, Pazarlama-Satış gibi pek çok farklı alanda teorik bilgiler aktarılmakta ve işbaşında eğitim ile bu bilgileri uygulama imkanı da sağlanmaktadır.

Banka Sınavları

Ziraat Bankası İlk Adım Eğitimleri

Ziraat Bankası ilk adım eğitimleri banka bünyesinde göreve yeni başlayan çalışanları için işin gerektirdiği tutum ve temel bilgileri edinmeleri, mesleki ve kişisel gelişim becerilerini temel düzeyde kazanmaları ve pozisyonlarına hızlı bir şekilde uyum gösterme kabiliyetlerini artırmaları konusunda destekleyen eğitim programıdır. Bu eğitimler sonucunda kariyer hedefleri doğrultusunda görevinde yükselme hedefi olanlar için ise kariyer eğitimleri verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.